KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8758382
nr 875 8382
Blandteknik
oidentifierad konstnär, monogramsignerad. 1910, Stilleben, motivet: 35x38
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:47:20
12/2 02:48:14
16/2 14:11:15
150 kr